رفتن به محتوای اصلی
x

 

آنالایزر اسیدهای آمینه aracus اولین دستگاه اندازه­ گیری سطوح اسیدهای آمینه در ایران است که با روش کروماتوگرافی با استفاده از محلول ninhydrine در غربالگری نوزادان و بررسی سطوح اسید آمینه در بیماران با سابقه قبلی و همینطور به عنوان روش مرجع برای تایید سایر روش­ها مورد استفاده قرار می­گیرد. به علت عدم وجود دستگاه و کیت با مجوز IVD کلیه آزمایشاتی که در حال حاضر در ایران برای اندازه­گیری سطوح اسیدهای آمینه انجام می­پذیرد با کیت­های RUO انجام می­شود. اما دستگاه aracus که توسط کمپانی PMA از کشور آلمان عرضه گردیده است یکی از معدود کمپانی­های دارای کیت با مجوز IVD در ایران است که همین نشان دهنده دقت و کیفیت این دستگاه و کیت­های مربوطه می­باشد.

آنالایزر اسیدهای آمینه aracus علاوه بر آزمایش غربالگری نوزادان در کارهای تحقیقاتی و همچنین در کنترل کیفیت صنایع غذایی و داروسازی مورد استفاده قرار می­گیرد.

Autosampler دستگاه این امکان را فراهم می­سازد که می­توان بر روی 96 نمونه به صورت پیوسته آنالیز انجام داد. از این رو موجب صرفه­جویی بسیار در زمان و هزینه می­شود. همچنین برای اجتناب از فاسد شدن و هدر رفتن نمونه­ ها دمای محفظه به صورت مرتب توسط سیستم Cooling کنترل می­شود. پس از هر تست اجزای درگیر به صورت خودکار شست و شو داده می ­شود و در نتیجه خطای ناشی از آلودگی در آزمایش صفر می­ باشد.

برای درخواست آزمایش کلیک کنید.

rr

تحت نظارت وف بومی