رفتن به محتوای اصلی
x

این دستگاه مدل DTT ساخت شرکت پوشش های نانو ساختار می باشد.

دستگاه لایه نشانی به روش تبخیر حرارتی رومیزی مدل ، DTTیک سیستم لایه نشانی در خلاء به روش تبخیر حرارتی با محفظه شیشه ای و پمپ توربومولکولار می باشد. این دستگاه با ابعاد بسیار مناسب در مدل رومیزی قادر است در طی کمتر از 10الی 15دقیقه به فشار مورد نظر رسیده و عملیات لایه نشانی را از سه منبع تبخیر (بوته - بسکت) مختلف شروع کند و اقدام به ساخت انواع لایه هایی که به روش تبخیر حرارتی قابل لایه نشانی می باشد، نماید.

این دستگاه به سه الکترود مسی مجهز میباشد که میتواند سایزهای مختلفی از بوته ها و بسکتها را در خود نگه دارند که قابلیت تعویض سریع را دارا میباشند. قابلیت لایه نشانی از سه منبع تبخیر به صورت همزمان، امکان ایجاد لایه های آلیاژی توسط این دستگاه را فراهم آورده است.  DTTبا دارا بودن امکان انتخاب منبع تبخیر (بوته بسکت) مورد نظر در حین لایه نشانی، دارای قابلیت لایه نشانی چندلایه ای ها می باشد. وجود صفحه نمایش تمام لمسی، کار با این دستگاه را آسان نموده است و با طراحی های کاربرپسند و بسیار ساده، امکان استفاده سریع از دستگاه را فراهم کرده است.
DTT مجهز به یک پمپ توربو مولکولار و یک پمپ پشتیبان دیافراگمی است و فشار محفظه به وسیله یک فشارسنج فول رنج اندازه گیری می شود.

برای درخواست آزمایش کلیک کنید.

 

dtt

تحت نظارت وف بومی